עלינו

פרופיל החברה

שבסיסו בהונג קונג, usa-semiconductors.com מוכר כספק שירותי הרכש הגדול ביותר עבור רכיבים אלקטרוניים בהונג קונג. מוביל את התעשייה וממשיך לחדש רכיבים אלקטרוניים ומוצרי אוטומציה. משרת את כל העמיתים בפיתוח תעשיית האלקטרוניקה העולמית למטרת התקדמות משותפת.

usa-semiconductors.com הוקם בשנת 2001. למעלה מ-20 שנות ניסיון בתעשיית האלקטרוניקה. כך שיצרנו מערכת יחסים יציבה ומוצקה עם יצרנים וסוכנים ידועים ברחבי העולם. אנו מתמקדים במכירת סוגים שונים של רכיבים אלקטרוניים, כגון: מוצרי אוטומציה ובקרה, רכיבים אלקטרומכניים, מוליכים למחצה, ספקי כוח, רכיבי הגנה על מעגלים וקטגוריות עיקריות אחרות של מוצרים. הוא מספק נוחות רבה לכל מיני יצרנים, מוסדות מחקר מדעיים, אוניברסיטאות, מהנדסים וחובבי אלקטרוניקה.

יותר מ-20 שנות ניסיון בתעשייה גורמים לנו לעמוד בקנה אחד עם פילוסופיית החברה הממוקדת בלקוחות, מוכוונת חדשנות. לחברה שלנו מערכת ניהול מלאי מוצרים גדולה מאוד, הקימה צוות מקצועי לשרת לקוחות, וגיבשה תהליך בקרת איכות קפדני של המוצר. עם הצטברות של מערכות רבות במהלך השנים, צברנו בסיס לקוחות חזק ומשאבים נרחבים בתעשייה. usa-semiconductors.com לא יעמוד באמון הלקוחות וייצור קשרי שיתוף פעולה יציבים יותר עם שותפים אסטרטגיים גלובליים. אנו בטוחים להפוך לספקית המובילה בעולם של רכיבים אלקטרוניים. 
ארבע סיבות יכולות למשוך אותך לבחור באופן מלא ב-usa-semiconductors.com.

שירות הלקוחות המקצועי ביותר

עניינים מקצועיים מופקדים על הצוות המקצועי, וכל אנשי החברה שלנו הוכשרו להיכנס לתפקידם. ממתין לשאלתך בכל עת, אנו נפתור את השאלות התמוהות שלך ב-100% בפעם הראשונה.

מלאי האלקטרוניקה החזק ביותר

מלאי חלקים של למעלה ממיליוני מוצרים תמיד מוכן למשלוח. בין אם מדובר בהזמנה בנפח נמוך, חלק הנמכר ביותר או חלק שקשה למצוא, אנו שולחים כמעט מיד.

המחיר התחרותי ביותר

המערכת הגמישה שלנו מאפשרת לאנשי מכירות לצטט אותך במהירות ובמחירים שמנצחים 99.99% מהמתחרים בענף.

איכות המוצר הטובה ביותר

כל המוצרים מקורם בסוחרים מורשים או ישירות מיצרני רכיבים. אתה יכול לסמוך על כך שכל מוצר שאנו מוכרים דרך השוק הוא 100% חדש, מקורי ומובטח.

הבחירה ב-usa-semiconductors.com להפוך לספק חלקי שיתוף פעולה לטווח ארוך שלך תפחית מאוד את הנטל שלך על הרכש. אנו נשמח ונדהים אותך עם שירות הלקוחות יוצא הדופן שלנו, דיוק ההזמנה והמשלוח בזמן.
Top